LODEO


O nas

Produkty

Finanse

Gospodarka materiałowa

Księgowość

Kadry - Płace

Handel

Zakup - Sprzedaż

Usługi

Cennik

Analizy handlowe i produkcyjne

Dodatkowe

Usługi

Handel

Podsystem handlowy skłąda się z trzech modułów, które wspomagają obsługę operacji związanych z zakupem i sprzedażą towarów i usług. Operacje zarejestrowane w tych modułach pozwalają na bieżącą aktualizację nalezności i zobowiązań firmy.

Moduł Zakup - Sprzedaż służy do obsługi przychodów i rozchodów surowca, wyrobów gotowych i towarów handlowych. Emituje dowody przyjęcia, faktury sprzedaży oraz rejestruje raporty z produkcji. Pozwala na bieżący przegląd stanów magazynowych oraz rozliczanie remanentów dowolnego magazynu w wybranym okresie. Moduł współpracuje z różnymi urządzeniami zewnętrznymi jak: wagi elektroniczne, drukarki i kasy fiskalne, etykieciarki oraz czytniki kodów kreskowych.

Moduł Usługi służy do obsługi wszystkich operacji związanych z zakupami kosztowymi i pozostałą sprzedażą w firmie. Umożliwia rejestrację dokumentów zakupowych oraz wystawianie faktur za usługi lub pozostałą sprzedaż.

Moduł Cennik służy do przygotowywania ofert sprzedaży produkowanych wyrobów z uwzględnieniem aktualnych cen, upustów oraz promocji.