LODEO


O nas

Produkty

Usługi

Nasze usługi

Prezentacja systemu

W przypadku zainteresowania naszymi produktami proponujemy Państwu bezpłatną prezentację działania systemu w siedzibie Waszej Firmy lub w firmie, gdzie nasze oprogramowanie już funkcjonuje.

Instalacja, wdrożenie i szkolenie

Na podstawie naszych doświadczeń stwierdzamy, że każda firma posiada własną specyfikę prowadzonej działalności. W związku z tym przeprowadzamy dokładną analizę jej potrzeb i na tej podstawie ustalamy konfigurację programów, sprzętu komputerowego i urządzeń zewnętrznych. Zmodyfikowane moduły instalujemy w Firmie, przekazując je poszczególnym użytkownikom systemu z uwzględnieniem uprawnień i praw dostępu. Jednocześnie z wdrożeniem prowadzimy szkolenie pracowników w zakresie obsługi naszego oprogramowania.

Sprzęt komputerowy

W celu usprawnienia prac wdrożeniowych oraz zapewnienia bezawaryjnej pracy systemu w okresie jego eksploatacji proponujemy zakup sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych oraz instalację systemów sieciowych NOVELL lub Windows NT. Zajmujemy się również wykonywaniem okablowania sieciowego.

Zasady współpracy

W okresie wdrażania systemu wykonujemy wszelkie modyfikacje oprogramowania według życzeń użytkownika lub wynikających ze zmian przepisów w czasie trwania umowy. Zapewniamy również pełną obsługę techniczną dostarczonego przez nas sprzętu komputerowego. Po tym okresie proponujemy dalszą opiekę i obsługę informatyczno-techniczną na zasadzie miesięcznego ryczałtu lub faktycznie przepracowanych godzin z uwzględnieniem kosztów dojazdu.